Álláshirdetés – Értékesítési munkatárs – teljes munkaidő

Szerző: trademagazin Dátum: 2015. 12. 10. 14:59

Príma Maroni Kft, a magyar gesztenyepüré piac meghatározó szereplője pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Értékesítési munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
maroni_logo

  • értékesítési vezető munkájának közvetlen támogatása
  • vevőkkel, beszállítókkal, partnerekkel történő napi kapcsolattartás
  • értékesítési tervek, éves szerződések előkészítése
  • akciós aktivitások kezelése
  • forgalmi jelentések, belső elemzések elkészítése
  • értékesítési megbeszélések előkészítése
  • rendelések feldolgozása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint ) magas szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • felsőfokú végzettség
  • élelmiszergyártó cégnél vagy hazai/nemzetközi kiskereskedelmi láncnál szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil munkahely, megbízható vállalati háttér
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési/előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest XXI kerület

jelentkezést az alábbi e-mail címre várjuk:

andras.schweickhardt@maroni.hu

Kapcsolódó cikkeink